در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
آسانسور كارگاهي طراحي سايت در تبريز
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :رسام وب
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۶:۱۶
از آنجايي كه آسانسور ها يكي از لزومات زندگي بشر مي باشد و استفاده از آن ها افزايش يافته و توليد آن بيشتر شده است و انسان ها براي راحتي بيشتر با آن ها سر و كار دارند بنابرين بازرسي آسانسور هاي كارگاهي از اهميت ويژه اي بر خوردار بوده و براي ايجاد امنيت مالي و جاني افراد ضروري مي باشد . از اين رو براي طراحي يك آسانسور كارگاهي بايد از مهندسين مجرب و افراد با تجربه استفاده كرد كه تمام نكات فني را در نظر بگيرند و نكات ايمني را رعايت كنند .

همچنين مجهز بودن آسانسور كارگاهي اس پي جي  به تابلو برق اينورتر مرغوب ، آمپر مصرفي دستگاه در مقايسه با دستگاه هاي مشابه آسانسور كارگاهي آليماك و آسانسور كارگاهي چيني از كاهش چشمگير برق مصرفي ،سوختن احتمالي الكتروموتور و صدمه به آنها را در پي دارد.

در اين ميان آسانسور كارگاهي آليماك با طول عمر بسيار مستهلك كه بعضا به 40 سال ميرسد به دليلي فرسايش و سايش شديد قطعات و روغن ريزي شديد عملا در چندين مورد باعث سقوط آسانسور كارگاهي و تالفات جاني و مالي گرديده است.شايان ذكر هست آسانسور هاي كارگاهي پيني هم در مواردي به علت كيفيت كم و ايمني كم باعث سقوط و تلفات جاني و مالي گرده است.

ما آسانسور هاي كارگاهي SPJ كه داراي بهترين كيفيت و قيمت مناسب و پرسنل مجربب و تحصيل كرده مي باشد را به شما كارفرماي محترم پيشنهاد ميكنيم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]